Koszyk Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Biura / Kontakt

Biura / Kontakt

Mail ogólny
sklep@ubezpieczenia-padlo.pl

Lista naszych biur


 
Biuro Wierzchosławice


33-122 Wierzchosławice 771
(na przeciw kościoła)

Tel. 14 679 74 98
Kom. 605 117 777

Godziny otwarcia
Pn. - Pt. 8:00-16:00
sob. 8:30 - 12:30

Justyna Chudoba
j.chudoba@ubezpieczenia-padlo.pl


Ewa Cygan
e.cygan@ubezpieczenia-padlo.pl
Biuro Żabno


ul. Kilińskiego 1

Tel. 14 645 57 03
Kom. 601 771 424

Godziny otwarcia
Pn. - Pt. 8:00-16:00
Sob. 8:30-12:30

Anita Kogut
a.kogut@ubezpieczenia-padlo.pl
Biuro Lisia Góra


ul. Tarnowska 1

Tel. 14 657 11 11
Kom. 601 51 77 77

Godziny otwarcia
Pn. - Pt. 8:00-16:00


Anna Rubacha
a.rubacha@ubezpieczenia-padlo.pl/a>


Marek Padło
m.padlo@ubezpieczenia-padlo.pl
Biuro Gromnik


ul. Krynicka 3

Tel. 14 651 45 44
Kom. 601 776 761

Godziny otwarcia
Pn. - Pt. 8:00-16:00


Katarzyna Śmiertka
k.smiertka@ubezpieczenia-padlo.pl


Bożena Kierońska - Szczerba
b.kieronska-szczerba@ubezpieczenia-padlo.pl


Magdalena Gądek
m.gadek@ubezpieczenia-padlo.pl

 
Biuro Zielonki


32-087 Zielonki ul. Wiarusa 19

Tel. 12 26 553 05
Kom. 663 51 77 77

Godziny otwarcia
Pn. - Pt. 9:00-17:00
sob. 9:00 - 17:00

Anna Kaleta-Kłak
a.kaleta-klak@ubezpieczenia-padlo.pl


Justyna Herej
j.herej@ubezpieczenia-padlo.pl

 
Zadzwoń do naszych biur lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Zapytanie:


Przejdź do strony głównej

Oferujemy ubezpieczenia od firm:

Compensa ErgoHestia Generali HDI InterRisk Link4 MTU Proama PZU TUZ Uniqa Warta Wiener
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu